Nici Aptos®

medycyna estetyczna zary
Od ponad 20 lat w medycynie estetycznej stosowane są nici Aptos®. Twórcą tej metody jest gruziński lekarz, chirurg plastyczny Marlen Sulamanidze. Istnieje kilkadziesiąt rodzajów nici Aptos®, które stosuje się w celu liftingu i rewitalizacji poszczególnych obszarów twarzy i ciała, najczęściej dla poprawy owału twarzy, podciągnięcia i wyrównania linii żuchwy, uniesienia i napięcia podbródka.

Nici Aptos® są wchłanialne i dają silny efekt rewitalizacji skóry. Są stworzone z kwasu L-polimlekowego (75%) i z polikaprolaktonu (25%). Obie te substancje są silnymi stymulatorami kolagenu. Obecnie nowością są nici Aptos, które zawierają kwas hialuronowy.

Zastosowanie Nici Aptos® jest dobrym rozwiązaniem dla osób u których występują objawy opadania tkanek twarzy, szyi i podbródka. Zabieg z nićmi Aptos® jest mało inwazyjnym i szybkim. Nie wymaga znieczulenia ogólnego w przeciwieństwie do klasycznego chirurgicznego liftingu.

Efekty zabiegu widoczne są odrazu, a najlepiej po 2 – 3 tygodniach. W ciągu następnych miesięcy można zaobserwować wyraźne odświeżenie skóry i poprawę owału twarzy. Efekty zabiegu zależą od rodzaju nici, sposobu wprowadzenia oraz indywidualnych cech skóry.

Ceny:
Cena zabiegu zależy od rodzaju i ilości nici.
Od 1200 zł