Ultraformer HIFU

Ultraformer III
Zabieg ten, skrót od High-intensity Focused Ultrasound, jest jedną z najnowszych innowacji mających na celu zmianę linii ciała. Technika polega na wykorzystaniu skupionych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, które pozwalają na eliminację zlokalizowanej otyłości. Jednak HIFU okazał się również ważnym sprzymierzeńcem w liftingu twarzy, z natychmiastowymi wynikami i prawie bez niepożądanych efektów.

Ale o co chodzi? W szczególności skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności pozwalają skoncentrować energię na głębszych warstwach skóry. Ta osobliwość odróżnia HIFU od innych praktyk medycyny estetycznej, takich jak lasery. Jednak te dwie techniki nie są w konflikcie, ponieważ są doskonale kompatybilne i komplementarne. Jeśli chodzi o bardziej powierzchowne tkanki naskórka, nie są one w żaden sposób naruszone.

Skupione ultradźwięki są generowane na różnych głębokościach, w zależności od funkcji, jaką mają do spełnienia: reaktywacji włókien kolagenowych lub eliminacji zlokalizowanej otyłości. W każdym razie omawiana praktyka okazuje się dla pacjenta bezbolesna. Zgodnie z przewidywaniami na początku tego poradnika, zabieg HIFU ma dwa zastosowania w świecie urody, które widzimy konkretnie.

Ceny

Lifting całej twarzy 1.800 zł
Lifting całej twarzy i bodbródka

2.200 zł

Lifting policzków, linii żuchwowej, podbródka

1.900 zł

Ciało

800 zł – 1.200 zł