Kroplówki Beauty Drip

Beauty Drip

Włosy i skóra obok odpowiednich kosmetyków i pielęgnacji mogą być chronione i wzmocnione przez zaopatrzenie ich w odpowiednie aminokwasy i witaminy.

Tak też odpowiednie aminokwasy mogą np. pobudzić syntezę kolagenu i dodać skórze gładkości i wytrzymałości. Poza tym mikroelementy mogą być zastosowane jako dostarczyciele siarkowców, które wspierają odbudowę struktury włosów.

Danie czegoś dobrego także zdrowym ludziom to cel, który realizujemy poprzez kroplówki Drip Spa.
Nasze indywidualne kroplówki służą nie tylko do konkretnego zastosowania przy symptomach niedoboru i schorzeniach. Znajdują one także zastosowanie w ogólnym stabilizowaniu naszej gospodarki mikroelementami oraz w poprawie naszego samopoczucia.
Tym samym istniejące już kroplówki Beauty Drip oraz Perfect Age Drip wzbogacone zostały o koleją – Relax Drip.

Relax Drip– czysty relaks dla duszy i ciała

Zdrowe i aktywne życie potrzebuje faz rozluźnienia i wypoczynku. Osiągnięcie stanu rozluźnienia fizycznego i mentalnego jest na co dzień nie lada wyzwaniem.
Aminokwasy, substancje mineralne i mikroelementy wspierają aktywnie proces relaksacyjny.

Informacja nt. substancji czynnych dot. aminokwasów, witamin i minerałów w celu ulepszonej regeneracji komórek i zdrowego procesu starzenia

Zastosowanie wysokodawkowe mikroelementów jako terapia kroplówkami zyskała w medycynie uznanie. W ten sposób precyzyjne, dożylne zaaplikowanie aminokwasów, minerałów i witamin pomaga w wyrównaniu ich niedoboru we krwi i przyczynia się do przywrócenia równowagi biochemicznej w ciele. Zarówno w działaniach prewencyjnych jak też w leczeniu schorzeń przemiany materii zastosowanie znajdują mieszanki infuzyjne, ponieważ substancje czynne dostają się omijając tzw. efekt first-pass bezpośrednio do krwioobiegu i są stamtąd transportowane do komórek celowych. Tym samym dolegliwości mogą być szybko złagodzone poprzez resorpcję substancji czynnych.

Logicznym jest, że przedstawione zalety dają się wykorzystać dla naszego dobrego samopoczucia, witalności i piękna od wewnątrz. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych tzw. trend Drip Spa cieszy się już u nas w Polsce popularnością. Koktajle dożylne z aminokwasów, minerałów i witamin stosowane są w celowo w ulepszonej regeneracji komórek i zdrowym procesie starzenia.

Perfect Age Drip

Zaopatrzenie naszych komórek w antyoksydanty i ważne mikroelementy to po prostu mus.

Tylko tak możemy sprostać codziennemu stresowi, pielęgnować naszą cerę i wspierać zdrowy sposób starzenia się.

Kroplówka Perfect Age łączy wszystkie potrzebne aminokwasy i mikroelementy, w celu kompensowania w naszym ciele stanów niedoboru. Ulepszona regeneracja komórek pomaga cerze lśnić.

Umòw sie na bezpłatną konsultacje

Tel. 503 399 595

  Imię

  Nazwisko

  Email

  Telefon

  Temat

  Wiadomość

  Dodaj plik